Portál FajnyObed.sk ponúka majiteľom reštaurácií možnosť prezentovať svoj podnik na najobľúbenejšom portáli hladných ľudí.

Portál FajnyObed.sk ponúka najpohodlnejší a najjednoduchší spôsob ako sa dostať k Vášmu dennému a obedovému menu, ako aj Vášmu jedálnemu lístku vrátane fotografií jedál a reálnych hodnotení zákazníkov. Portál FajnyObed.sk spája zákazníkov a reštaurácie aj cez mobilnú aplikáciu, v ktorej Vás zákazník vie ohodnotiť a Vy okamžite získavate spätnú väzbu od zákazníka.

Ak ste majiteľom reštaurácie alebo personálom reštauračného podniku, vyskúšajte 30 dňovú bezplatnú verziu a Vašu reštauráciu uverejníme na portáli FajnyObed.sk a v mobilnej aplikácii ešte dnes.

Pridajte svoju reštauráciu na FajnyObed.sk

Budete k Vašim zákazníkom bližšie a vždy po ruke, keď sa budú rozhodovať kam sa pôjdu najesť

Vaša reštaurácia bude prezentovaná na portáli, ktorý navštevujú hladní ľudia. Špecializujeme sa hlavne na hladných ľudí.
Od zákazníkov získate okamžite spätnú väzbu ako im u Vás chutilo, aká bola obsluha a ktoré jedlá im u Vás chutili.
Ak máte svoju webovú stránku, tak môžeme Vaše obedové menu uverejňovať aj na www stránke Vášho podniku.
Vaše obedové menu budeme uverejňovať vo Vašom mene na Vašej Facebook stránke. Nepodceňujte Facebook, je na ňom veľa Vašich zákazníkov.
Vaše obedové menu budeme odosielať Vašim zákazníkom priamo na mailové adresy každý týždeň.
Vaše obedové menu, jedálny lístok aj Vašu polohu zákazníci nájdu v mobilnej aplikácii kedykoľvek a kdekoľvek práve budú.
Vaša presná poloha bude zobrazená na prehľadnej mape a v mobilnej aplikácii tak, aby Vás pohodlne našli aj noví zákazníci.
Online pomoc počas celého týždňa. Keď budete potrebovať pomoc, sme Vám vždy po ruke, nemusíte nikde volať.

Vyskúšajte na 30 dní bezplatne

Vaša reštaurácia bude uverejnená ešte dnes na portáli FajnyObed.sk


Vyskúšajte 30 dňovú verziu bezplatne a staňte sa súčasťou portálu FajnyObed.sk a mobilnej aplikácie ešte dnes.
Poskytneme Vám balíček služieb na 30 dní úplne bezplatne.

Máte menu na Vašom webe?

Ak uverejňujete Vaše obedové menu na Vašej webovej stránke, máme pre Vás pripravené riešenie, kedy budeme Vaše obedové menu preberať z Vašej webovej stránky a uverejňovať ho na našom portáli, na Vašej Facebook stránke a budeme ho posielať aj Vašim zákazníkom na mail.

Máte otázky?

Ak máte akékoľvek otázky alebo Vás niečo zaujíma, stačí, ak využijete náš online chat v pravom dolnom rohu tejto stránky. Naši kolegovia sú pripravení sa Vám venovať a Vaše otázky budú rýchlo zodpovedané. Neváhajte nás kontaktovať aj mailom na info@fajnyobed.sk.

Pozrite si ako pridať alebo spravovať Vašu reštauráciu

Chcete pridať Vašu reštauráciu alebo je už na našom portáli? Video je určené práve pre Vás